M‑Track 2x2/2x2M

Nový standard mezi mobilními zvukovými kartami

24bit/192kHz audio rozhraní | Rychlé USB 2.0 připojení | Obsahuje klasický USB i USB‑C kabel | Combo XLR/TRS mikrofonní/linkové vstupy | Hi-Z nástrojové vstupy | Pevné kovové šasi s velkým centrálním ovladačem hlasitosti | 2 hlavní výstupy a sluchátkový výstup se samostatnou regulací hlasitosti | MIDI vstup a výstup (5‑pin) - pouze model 2X2M | USB/Direct knob pro monitoring s nulovou latencí | Bohatá SW výbava: Cubase LE + virtuální nástroje a efekty AIR

M-Track 2X2 a 2X2M

S intuitivními a uživatelsky přívětivými externími zvukovými kartami M-Track C-Series 2x2 a 2x2M můžete natáčet a produkovat své nahrávky v čisté studiové kvalitě 24-bit/192 kHz. Obě karty se mohou pochlubit elegantním kovovým šasi profesionální úrovně, balíkem softwaru světové třídy, zcela novými transparentními nízkošumovými předzesilovači Crystal a dokonale čistými A/D převodníky, které vám poskytnou nejlepší zvuk ve své kategorii. M-Track 2x2 a 2x2M vám přinášejí nástroje, s nimiž můžete snadno zachytit své nápady a transformovat je do hotového mistrovského díla – tak tedy posuňte svou hudbu na vyšší stupeň a ZAČNĚTE NAHRÁVAT PRÁVĚ TEĎ!

Krystalicky čisté nahrávky

Nahrávání zvuku v opravdu špičkové kvalitě nebylo doposud nikdy se zvukovými kartami M-Audio C-Series snadnější záležitostí – a to především díky novým profesionálním předzesilovačům „Crystal“. Byly navrženy a zkonstruovány od základu zcela nově tak, aby hudebníkům a studiovým producentům přinesly transparentní, nízkošumové vstupní řešení, které umožní dostat z mikrofonů to nejlepší a hudební výkony zachytí přesně tak, jak mají znít. A navíc se vypínatelné Phantomové napájení s plnohodnotným napětím +48V postará o to, abyste mohli použít jakýkoliv mikrofon, včetně těch nejkvalitnějších kondenzátorových modelů.

Studiová kvalita v přenosném balení

Karty M-Track C-Series sází na dokonalé A/D převodníky, jež jsou ušity přímo na míru digitálnímu zvuku se 24-bitovým rozlišením. Zaručují tak vynikající dynamický rozsah, schopný přesně vykreslit každou malou nuanci či jemný detail vašeho hudebního výkonu. Když jej navíc zkombinujete se vzorkovací frekvencí až 192 kHz, můžete si být jistí, že vaše nahrávky zní naprosto čistě a zcela přesně odpovídají originálnímu zvuku snímaného nástroje. Vůbec nezáleží na tom, zda natáčíte pouze demosnímek, nebo naopak precizně finalizujete mastering nahrávky před oficiálním vydáním, špičkové parametry převodníků M-Track C-Series vám vždy poskytnou požadovanou zvukovou kvalitu v dokonale přenosném, uživatelsky přátelském a při tom robustním i odolném balení.

Poradí si s jakýmkoliv projektem

Spojením dvou univerzálních symetrických XLR+1/4“ Combo vstupů se dvěma zcela novými vysokoimpedančními 1/4“ nástrojovými vstupy vám zvukové karty M-Track C-Series umožní nahrávat 2 kanály současně a to i v tom nejvyšším studiovém rozlišení 24-bit/192 kHz. Flexibilní dvojice Combo vstupů si poradí s libovolným zvukovým zdrojem, ať už jde o mikrofon nebo nástroje s linkovou výstupní úrovní, zatímco dva nástrojové vstupy zaručí, díky speciálně pro tento účel navrženému zesilovacímu stupni s optimální vstupní impedancí, čistý a věrný zvuk kytaře, base a dalším nástrojům, které obvykle vyžadují použití DI boxu.

Vysokorychlostní přenos dat a nahrávání bez latence

Připojení karty už nemůže být jednodušší – jednoduše nainstalujte ovladače zvukové karty a připojte rozhraní M-Track C-Series k vašemu Macu nebo PC prostřednictvím standardního USB, nebo USB-C portu a začněte rovnou nahrávat.U verze M-Track 2x2 můžete pohodlí prémiového vysokorychlostního připojení s nízkou latencí USB-C zkombinovat navíc s ovladačem USB/Direct Balance, který vám dokonce garantuje dokonale bezlatenční monitoring během nahrávání. Takže se budete moci plně soustředit na to úplně nejdůležitější – na svůj výkon!

Externí ovládání

Díky integrovanému MIDI převodníku u zvukové karty M-Track 2x2M je připojení externího MIDI zařízení hračkou. Nezáleží na tom, jestli potřebujete ovládat své virtuální nástroje pomocí MIDI keyboardu, nebo plánujete odesílat MIDI data do zvukového modulu, bubenického automatu nebo sekvenceru, 5-pinové MIDI In/Out konektory vám poskytnou plný a flexibilní rozsah konektivity, který se plynule přizpůsobí vašim potřebám.

Bohatá softwarová výbava
Sbalit
Vlastnosti M-Track 2X2 M-Track 2X2M
24-Bit/192kHz Ano Ano
Předzesilovače Crystal Ano Ano
Kabely USB a USB-C Ano Ano
Vstupy XLR + ¼” TRS 1 2
Vysokoimpedanční nástrojový vstup ¼” 1 2
5‑Pin MIDI In/Out Ne Ano
Stereo výstup ¼” Ano Ano
Bezlatenční monitoring Ano Ano
Sluchátkový výstup ¼” Ano Ano
AIR Creative FX Collection Ano Ano
AIR Strike Ano Ano
AIR Expand!2 Ano Ano
AIR Mini Grand Ano Ano
Steinberg Cubase LE Ano Ano
Sbalit


M‑Track 2X2 Vocal Studio Pro

Kompletní all‑in‑one řešení pro nahrávání a hudební tvorbu na počítači

M‑Track 2X2: 24-bit/192kHz profesionální kvalita | +48V fantomové napájení, USB 2.0 | Monitoring s nulovým zpožděním Combo XLR/TRS mikrofonní/linkový vstup | Hi‑Z nástrojový vstup | Kovové tělo | Sluchátkový výstup se samostatným ovládáním hlasitosti | HDH40: špičková uzavřená sluchátka s širokým frekvenčním rozsahem 15Hz-22kHz | Výkonné 40mm reproduktory s neodymovými magnety | Nova Black: velkomembránový studiový kondenzátorový mikrofon s vysokou citlivostí a nízkým šumem | Kardioidní směrová charakteristika | Příjemný zvuk v širokém frekvenčním rozsahu, pokrývajícím celé slyšitelné pásmo | Bohatá SW výbava: Cubase LE + virtuální nástroje a efekty AIR

M-Track 2X2 Vocal Studio Pro

M-Track 2X2 Vocal Studio Pro je kompletní řešení "vše v jednom" pro nahrávání na počítači. Umožňuje zpracovávat vokály do nahrávek, ale stejně dobře poslouží i pro tvorbu podcastů. To vše díky unikátní kombinaci vyladěného hardwaru a snadno použitelného nahrávacího softwaru. Jednoduše zapojte mikrofon do vstupu, připojte zvukovou kartu do počítače, nasaďte si sluchátka a jste připravení. Stačí jen spustit Cubase LE, který je součástí balení a s využitím dalších audio pluginů a nástrojů můžete transformovat vaše myšlenky a hudební nápady do kompletního díla a sdílet jej s celým světem.

Je libo vokály?

Vdechněte nový život vašim nahrávkám pomocí velkomembránového kondenzátorového mikrofonu M-Audio. Kombinuje nízký šum a vysokou citlivost, což zajišťuje věrnost nahrávky bez nežádoucího šumu či zvukového zabarvení. Robustní kovové provedení poskytuje mikrofonu řádnou ochranu a spolehlivost.

Nahrávejte pohodlně cokoliv

M-Track 2X2 poskytuje možnost vytvářet dokonalé nahrávky ve studiové 24-bit/192kHz kvalitě. Toto intuitivní audio rozhraní se může pochlubit novými nízkošumovými preampy a přesnými A/D převodníky, které dohromady poskytují nejvyšší audio kvalitu ve své třídě. M-Track 2X2 umožňuje současný záznam dvou kanálů. První je realizován symterickým XLR/TRS vstupem a druhý zcela novým nástrojovým vstupem, který má zesílení i impedanci speciálně přizpůsobené pro nejpřesnější podání při přímém připojení kytary nebo basy. To vše v kovovém provedení s velkým centrálním ovladačem hlasitosti. Připojení k PC nebo Mac je realizováno standardním USB nebo USB-C konektorem.

Poslouchejte v klidu a soukromí

Studiová sluchátka M-Audio umožňují stereo poslech jakýchkoliv zvukových zdrojů. Tato zvukově vynikající sluchátka jsou vybavena nastavitelnými mušlemi a polstrovanou čelenku. Díky tomu nabízí nejen čistý zvuk, ale také perfektní a dlouhotrvající komfort poslechu.

Bohatá softwarová výbava
Sbalit


M‑Track Eight

Profesionální 8‑kanálová zvuková karta ve standardní 1U rackové velikosti

24bit/96kHz audio rozhraní | 8 kombinovaných vstupů (XLR/1,4“) se samostatnými vstupními metry | 2 vstupy na čelním panelu pro jednoduché a okamžité připojení | preampy s vysokým „headroomem“ pracujících na technologii Octane Kvalitní vstupní obvody pro čisté a profesionální nahrávky | Volitelné phantomové napájení (kanály 1‑4, 5‑8), pro použití kondenzátorových mikrofonů 2 sluchátkové výstupy s volitelným zdrojem pro vlastní mix a monitoring | 8 vyvážených výstupů (1/4“ jack) USB/Analog Direct Balance pro monitoring s nulovou latencí | Standardní 1U 19"racková velikost | odolná kovová konstrukce | Bohatá SW výbava: Sternberg Cubase LE | Virtuální nástroje AIR Music Technology

M‑Track Hub

Zvuková karta a USB hub v elegantním kompaktním balení

24-bit převodníky studiové kvality | 2 symetrické TRS (jack) výstupy | Velký kovový knob pro přesné ovládání výstupní hlasitosti | Sluchátkový výstup s nezávislou regulací hlasitosti | USB hub se 3 porty pro připojení dalších zařízení | Odolné kovové tělo

M-Track Hub

M-Track Hub je audio rozhraní pro monitoring, které je navíc doplněno o kvalitní 3 portový USB rozbočovač. Coby audio rozhraní nabízí kvalitní dvoukanálový výstup přes symetrické TRS jacky, jehož úroveň lze ovládat pomocí velkého kovového knobu. M-Track Hub je vybaven také sluchátkovým zesilovačem se samostatnou regulací hlasitosti. D9ky své koncepci a bytelnému provedení se hodí zejména na cesty k notebooku, který nemívá dostatek USB portů a tak můžete do M-Track Hub zapojit další zařízení jako USB klávesy, kontroler nebo flash disk.

Sbalit

Software

Nezdržujte se a začněte ihned tvořit

Softwarový balík přiložený ke kartám M‑Audio M‑Track vám, bez ohledu na rozsah projektu, dodá všechny potřebné nástroje ve světové kvalitě, jež vám pomohou vypilovat původní nápad až do stavu dokonale vycizelovaného mistrovského díla.

Nahrávejte, míchejte a masterujte prostřednictvím Steinberg Cubase LE, rozšiřte své zvukové možnosti s kolekcí virtuálních nástrojů od AIR Music Technology a přidejte nahrávce profesionální finiš s dvaceti ikonickými AU/VST efekty a procesory z AIR Creative FX Collection.

Cubase LE

S Cubase LE snadno proměníte svůj počítač v nahrávací studio. Toto kompaktní DAW nabízí všechny základní nástroje pro nahrávání, editaci i mixáž od prvotních nápadů až po konečnou skladbu. S Cubase LE budete mít všechny potřebné nástroje ihned po ruce a pomůže vám tvořit ať už jste skladatel, kytarista, zpěvák nebo producent elektronické hudby.
* není obsažen u karty M-Track Hub

Xpand!2

Multitimbrální pracovní stanice, která nabízí čtyři samostatné zvukové sloty, případně jejich části. Každá část pracuje se svým vlastním MIDI kanálem, Zone rozsahem, mixem, arpeggiatorem, modulací a efekty. Nabízí tak unikátní možnost vytváření samostatných dílů. Odborníci z Air Music Tech zde vybrali to nejlepší z wavetable a FM syntézy.
* není obsažen u karty M-Track Hub

Mini Grand

Jednoduchý, ale výkonný virtuální klavír se sedmi různými zvuky akustického piana, využitelný pro širokou škálu hudebních stylů i tvůrčích potřeb. Kombinace pečlivě nabraných klavírních samplů prémiové kvality spolu s inovativní technologií re-pedalingu, integrovanou simulací různých místností a možností ladění dělá z nástroje Mini Grand ideální plug-in pro tvorbu autentických a emotivních klavírních zvuků.
* není obsažen u karty M-Track Hub

Strike

Dynamický bicí a aranžérský nástroj obsahující prvotřídní knihovnu zvuků a velmi realistický performance modul. Díky této technologii dokážete s nástrojem Strike vytvářet profesionální bicí smičky, znějící přirozeně, jako by je nahrál živý bubeník a ne počítač.
* není obsažen u karty M-Track Hub

Creative FX collection Plus

Tato kolekce nástrojů světové úrovně obsahuje 20 klasických AIR FX plug-inů poprvé v AU/VST formátu + osm dalších úplně nových AU/VST/AAX FX pluginů, které byly vytvořeny experty v oboru na přání samotných uživatelů. Původní AIR Creative FX Collection je součástí DAW Pro Tools už od verze 8 a je považována za referenční FX balík nástrojů mnoha uznávanými audio profesionály. Každý plugin byl odborně navržen s ohledem na jednoduchost používání a profesionální výsledky při každém použití.
* není obsažen u karty M-Track Hub a M-Track Eight

Sbalit

Videa

M-Audio || M-Track 2X2 Vocal Studio Pro

M-Audio || M-Track 2X2

M-Audio || M-Track 2X2M feat. Noblesse Oblige

M-Audio || M-Track Eight 8-kanálová USB 2.0 zvuková karta

Recenze

M-Track 2X2M | Milan Bláha

„Vzhledově i funkčně je M‑Track 2X2M velmi příjemný kus hardware, se kterým je radost pracovat. Kartu osobně doporučuji všem profesionálním i amatérským muzikantům, kteří hledají maximální výkon za rozumnou cenu.“

... přečtěte si celou recenzi

M-Track 2X2/2X2M | Mirek Píša | Audiozone

„Audio převodníky M‑Track 2x2 a 2x2M nabízí uživateli příjemné rozhraní s kvalitním zpracování zvuku. Oba typy cenou patří mezi velmi dostupné převodníky, přesto zvukem míří o třídu výše. (…) M‑Audio M‑Track přichází s dobře postavenými převodníky pro všechny amatérské i profesionální záznamy.“

... přečtěte si celou recenzi

Napište nám